Finał Pucharu Polski

Nadszedł ten dzień, na który chyba wszyscy czekali. Z przyjemnością zapraszamy na jutrzejszy, historyczny pojedynek finałowy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

To już jutro, LKS Sieraków Śląski zmierzy się z MLKS-em Woźniki na stadionie w Kochcicach, czyli jak to się ma w żargonie piłkarskim - na neutralnym terenie. LKS gładko rozpoczął rywalizację w pucharze, bo po wolnym losie (przejście w drabince pucharowej na wyższy szczebel, ze względu na nieparzystą liczbę drużyn), rozgromił u siebie KS Lubliniec aż 8-0. W półfinale Sieraków także okazał się górą, ogrywając Mechanika Kochcice na ich własnym stadionie 3-2

Ekipa MLKS-u Woźniki również łatwo przeszła przez drogę do finału (5-1 z Liswartą Lisów, 2-1 z Unią Kalety), nie licząc zaciętego pojedynku z Kamieńskimi Młynami, gdzie po dogrywce to właśnie Woźniki okazały się lepsze, wygrywając ostatecznie 2-1.

Na finałowe spotkanie zapraszamy w najbliższą środę (12.04), o godzinie 17:00, na stadion przy ulicy Parkowej w Kochcicach. Wesprzyjmy naszą drużynę w tym ważnym dla nich meczu, bądźmy z nimi i dopingujmy jak tylko będzie to możliwe - na boisku, ale także w internecie. Wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w meczu, zapraszamy na facebookowy profil LKS Sieraków Śląski, tam od godziny 16:50 relacja LIVE.