Z Płomieniem na wyjeździe

Po świetnym meczu i zasłużonym remisie z wiceliderem "okręgówki" LKS Sieraków Śląski jest wypoczęty i gotowy do walki o punkty.

Tym razem nasi piłkarze udadzą się do Dźbowa (dzielnica Częstochowy) żeby rozegrać mecz z Płomieniem Kuźnicą Marianową. Drużyna ta obecnie zajmuje szóstą lokatę w tabeli, czyli znajduje się dokładnie w środku zestawienia. Poprzedni spotkanie między LKS-em a Płomieniem zakończył się remisem 1-1, więc jest to dobra okazja na powtórzenie sprawiedliwego remisu lub nawet wywalczenia trzech punktów, które pozwolą dogonić przedostatnią w tabeli Liswartę Lisów, tym bardziej, że Liswarta rozegra ciężki mecz na dobrze pamiętanej przez naszą drużynę, kiepskiej murawie w Starczy.

Na mecz zapraszamy w sobotę, 8 kwietnia, o godzinie 16:00 na boisko przy ulicy Kopalnianej w Dźbowie.