LKS-Hadra: Kuriozalny mecz w Sierakowie!

W sobotę kadra seniorów odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. W 7 kolejce spotkań o mistrzostwo piłkarskiej A-klasy Sierakowianie pokonali na własnym boisku LKS Hadra 3:0. Nie wiadomo jakim wynikiem zakończyłoby się starcie z Hadrą, w której składzie zameldowało się zaledwie siedmiu zawodników. Goście zeszli z boiska i nie dokończyli pojedynku z LKS'em, zatem wynik zweryfikowano zgodnie z aktualnym rezultatem. Bramki dla Sierakowa strzelili: Damian Kisielewski (2) oraz Mateusz Kinscher.

W pozostałych meczach: Koszęcin - Herby 3:0, Tworóg - Lisowice 1:2, Ciasna - Woźniki II 4:0, Kochanowice - Kamieńskie Młyny 1:2, Glinica - Kuczów 3:1, Sadów - Kochcice 1:2. LKS Sieraków zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc pięć punktów do prowadzącej Warty. Zestawienie zamyka Pokój Sadów. W następnej kolejce Sierakowianie zagrają w Lisowicach (11 pozycja).