Mecz na szczycie nie dla LKS'u. Brawo Juniorzy.

W sobotę LKS Sieraków Śląski przegrał na własnym boisku z Wartą Kamieńskie Młyny w 5 kolejce spotkań o mistrzostwo piłkarskiej A-klasy. Starcie wicelidera tabeli z liderującą Wartą zakończyło się wynikiem 1:2. Dla odmiany - fantastycznie spisali się nasi Juniorzy Młodsi, którzy przywieźli z Kochcic okazałe zwycięstwo 6:0!

5.09.2015: A-KLASA LUBLINIEC

LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI - WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 1:2 (1:1)

Bramki: 0-1 Mateusz Klyta '8, 0-2 Mateusz Klyta '59, 1-2 Marcin Wiechoczek '63.

Żółte kartki: Miłosz Śniegula, Sebastian Golda, Rafał Bazan (Warta)

Sędziowie: Marek Nowiński - Przemysław Polaczek, Franciszek Kowolik (KS Lubliniec)

Widzów: 200

Sieraków Śląski: Nowak - Kaczmarzyk, Kinscher, Pietrucha, Kotala - Kisielewski, Brzezina, K. Wiechoczek, M. Wiechoczek, Piecka - M. Marzec (K. Marzec '80) / Rez.: Francik, Gnacy, Lyko. Trener: Adam Jelonek.

Kamieńskie Młyny: Urbacz - Bazan, Daniel, Golda, Janecki - K. Klyta (J. Klyta '80), M. Klyta (Brzozowski '70), Masina (Machlowicz '65), Mazur - Ślęzok, Śniegula. Trener: Sebastian Golda.

6.09.2015: LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

MECHANIK KOCHCICE - LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 0:6 (0:3)

Bramki: 0-1 Kozala '6, 0-2 Wręczycki '16, 0-3 Mura '30, 0-4 Drynda '50, 0-5 Drynda '74, 0-6 Brzenska '78.

Sędziował: Jakub Olczyk (KS Lubliniec)

Kochcice: Kuc - Foks (Pyka '65), Gbur, Kania, Kaszuba - Mika, Ochman, Płonka, Ploska (Rajner '78) - Skolik, Wilk. Trener: Andrzej Kazior.

Sieraków Śląski: Tudzio - Bodzioch, Drynda, Fraj, Kozala - Kubosz (Marzec '45), Lyko, Morawiec, Mura (Brzenska '65) - Wiecha, Wręczycki. Trener: Adam Jelonek.

V KOLEJKA A-KLASY SENIORÓW:

Lisowice - Herby 2:3, Koszęcin - Hadra 4:1, Tworóg - Woźniki II 7:1, Ciasna - Kuczów 3:1, Kochanowice - Kochcice 2:1, Glinica - Sadów 5:1.

TABELA oraz program VI kolejki TUTAJ.