Seniorzy zremisowali z Kuczowem.

W czwartej kolejce spotkań sezonu 2015/16 piłkarze z Sierakowa Śląskiego zremisowali w meczu wyjazdowym z Małąpanew Kuczów 1:1. A-klasa nabiera rozpędu - sporo bramek padło na innych boiskach.

DSCF2887To był bardzo trudny mecz, na specyficznym, niewielkim boisku w Strzebiniu. LKS Sieraków, który przystępował do niedzielnego meczu dzierżąc komplet punktów, był faworytem w pojedynku z Kuczowem.

Nasz zespół mógł udowodnić to już po kilku minutach od rozpoczęcia spotkania jednak rzutu karnego nie wykorzystał Martin Brzezina. W piątej minucie na listę strzelców wpisał się, rewelacyjny w nowym sezonie, Kamil Wiechoczek.Goście wyrównali jeszcze w pierwszej odsłonie. Autorem gola z rzutu karnego byłPiotr Popierz.

ZOBACZ BRAMKĘ DLA KUCZOWA -TUTAJ

Spotkanie obfitowało w wiele twardych i męskich zagrań. Sierakowianie, będący pod presją ambitnych graczy z Kuczowa, nie potrafili narzucić gospodarzom swojego stylu gry. W ogólnym zarysie - kibice w Strzebiniu obejrzeli wyrównane spotkanie zakończone sprawiedliwym remisem 1:1.

Dużo emocji towarzyszyło innym spotkaniom. Jak zawsze zaczynamy od drużyn z naszej gminy: Rybak Ciasna, po przegranej 0:2 w Kochcicach... wciąż bez punktów. Dla obserwatorów piłkarskiej A-klasy może być to dużym zaskoczeniem, ponieważ Ciasna zakończyła poprzedni sezon na trzeciej pozycji w tabeli. Za nami już cztery kolejki nowej kampanii w A-klasie. Można zatem pokusić się o pierwsze wnioski, a te nie są przychylne dla naszych sąsiadów. Promień Glinica w dramatycznych okolicznościach zgarnął całą pulę w wyjazdowym meczu z Błękitnymi Herby, wygrywając 4:3. Nieźle radzi sobie Ruch Kochanowice, który nie dał szans ekipie Pokoju Sadów pokonując rywala na jego boisku 4:0. Niespodzianka w Woźnikach - rezerwy MLKS'u przegrały ze Śląskiem Koszęcin 0:1. W minionym tygodniu zespół z Woźnik ukarany został walkowerem za wystawienie nieuprawnionego zawodnika do gry w pierwszej kolejce - automatycznie wpłynęło to na zmiany w ligowym zestawieniu. Sieraków wciąż w czubie tabeli! W pozostałych meczach: Kamieńskie Młyny - Tworóg 5:3, Hadra - Lisowice 2:0. Za tydzień Sieraków zagra na swoim terenie z Wartą Kamieńskie Młyny (sobota, godzina 16:00 )/ foto: archiwum.

PROGRAM NASTĘPNEJ KOLEJKI ORAZ TABELA -TUTAJ