Piłkarze z Tworoga nie dotarli do Sierakowa.

W miniony weekend rozegrano mecze 23 kolejki spotkań w piłkarskiej A-klasie. LKS Sieraków nie rozegrał swojego meczu ze Spartą Tworóg - goście nie dotarli do Sierakowa i prawdopodbnie rezultat tego meczu zweryfikowany zostanie jako walkower 3:0 na korzyść LKS'u. Co działo się na innych boiskach?

01Fenomenalny mecz obejrzeli sympatycy piłki nożnej w Kochcicach - czwarty w tabeli Mechanik zremisował 4:4 z prowadzącą w tabeli Wartą Kamieńskie Młyny! Trudno w to uwierzyć ale dla lidera była to dopiero pierwsza strata punktów w tym sezonie, nie licząc oczywiście porażki 1:4 na własnym boisku z Sierakowem, która zakończyła się sławnym walkowerem na niekorzyść naszej drużyny. Kamieńskie Młyny już dawno zapewniły sobie awans do ligi okręgowej, a ekipie z Kochcic pozostanie satysfakcja z tego, że "odgryzła" dwa oczka z bogatej kolekcji Warty. Mechanik ma patent na skuteczną grę przeciwko czołowym zespołom A-klasy. Udowodnił to choćby, 17 kwietnia remisując u siebie 1:1 z... LKS'em Sieraków.

W pogoni za drugim w tabeli Sierakowem nie ustaje Promień Glinica, który w niedzielę rozłożył na łopatki LKS Hadrę. Tym razem nasi południowi sąsiedzi zadali gościom aż 9 ciosów, tracąc tylko jednego gola. W Glinicy zatem pozytywna energia i entuzjazm. Odmienne nastroje panują w Ciasnej gdzie Rybak nie sprostał rewelacyjnemu ostatnio Śląskowi Koszęcin. Przyjezdni odnieśli łatwe zwycięstwo 4:1. Ostatnim potknięciem Śląska była wysoka porażka w Herbach.

Błękitni Herby, z którymi w najbliższej kolejce zmierzą się Sierakowianie (wyjazd), co prawda przegrali w Kuczowie 4:2 ale spisują się na tyle dobrze, że dotarli na piąte miejsce w ligowym zestawieniu. Sierakowianie mogą więc spodziewać się trudnej przeprawy. Glinica pojedzie do Lisowic, gdzie zmierzy się dobrze grającą ostatnio Unią. Drużyna, z którą nieoficjalnie przyjaźni się ekipa LKS'u Sieraków wygrała w Kochanowicach 4:2 i właściwie pewna jest utrzymania w A-klasie.

Program 24 kolejki oraz tabela -TUTAJ