Rusza liga okręgowa

Już dziś, w sobotę 18 marca, o godzinie 16:00, LKS Sieraków Śląski rozegra pierwsze spotkanie rundy wiosennej w częstochowskiej lidze okręgowej. Po drugiej stronie boiska zobaczymy lidera tabeli - Spartę Lubliniec.

Będzie to mecz rewanżowy obu tych drużyn - w pierwszym spotkaniu LKS Sieraków Śląski przegrał wysoko na Sparcie 10:1. Przypomnijmy jednak o wysokiej formie naszych zawodników, nie przegrali oni żadnego meczu sparingowego, a tydzień temu wysoko, bo aż 8:0, rozgromili drużynę KS Lubliniec.

Na boisku nie zabraknie emocji jak i z pewnością bramek, ale także nie może zabraknąć naszych kibiców, więc zapraszamy wszystkich na mecz. Warto poświęcić te dwie godzinki żeby wesprzeć naszych chłopaków w tym ciężkim dla nich boju.