Będą transmisje na żywo w internecie !!!

Wielka niespodzianka dla kibiców LKS'u Sieraków Śląski. W portalu społecznościowym FaceBook startuje strona LKS TV, na której będzie można oglądać mecze naszej drużyny! Oficjalna premiera internetowego kanału odbędzie się podczas weekendu 14-15 maja, kiedy to LKS wyjedzie na mecz ligowy do Hadry (w obecnej kolejce, 7-8.05. LKS pauzuje).

lks-kmPomysłodawcą projektu jest Grzegorz Nowak, który jakiś czas temu przeniósł się z Jeżowej do Sierakowa. Pierwszy test, a więc transmisja wyjazdowego spotkania z Wartą Kamieńskie Młyny, wypadł znakomicie. Fantastyczną wygraną sierakowskiej drużyny na boisku lidera obejrzało kilkudziesięciu internautów, mimo iż nigdzie nie zamieszczono reklamy czy zapowiedzi transmisji.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oglądanie, zwłaszacza wyjazdowych, spotkań LKS'u będzie genialnym rozwiązaniem dla kibiców, którzy pozostaną w domach. Wystarczy wejść na profil LKS TV w portalu FaceBook i gotowe! Dodatkową atrakcją jest możliwość komentowania na bieżąco boiskowych wydarzeń. Idealnie sprawdziło się to w meczu przeciwko Warcie, kiedy testową transmisję oglądali m.in. Sierakowianie mieszkający w Niemczech!

Oczywiście - proponując najbliższe transmisje internetowe, nie odciągamy kibiców od bezpośrednich odwiedzin na meczach LKS'u, jednak grzechem byłoby nie wspomnieć o tak pożytecznym pomyśle Grzegorza Nowaka. Panie Grzegorzu! A możeby tak od czasu do czasu... mecze juniorów, dożynki, imprezy szkolne albo zawody strzeleckie?

KANAŁ LKS TV możecie zobaczyć-TUTAJ