LKS nie sprostał liderowi.

LKS Sieraków Śląski, w meczu wyjazdowym, przegrał 0:3 z LZS Mrzygłód w 7 kolejce spotkań o mistrzostwo piłkarskiej ligi okręgowej. Zarówno wynik tego meczu, jak i pozostałe rezultaty doprowadziły do niecodziennego układu w tabeli. Dobry występ w Kaletach zanotowali juniorzy remisując 2:2. Drużyna "Orlika" uległa Sparcie w Lublińcu 1:2.

Dzięki wygranej z LKS'em Sieraków LZS Mrzygłód, z szesnastoma punktami na koncie, utrzymał pozycję lidera. Co ciekawe - aż sześć następnych drużyn zebrało po 13 "oczek", udowadniając jak wyrównana rywalizacja toczy się w dotychczasowych meczach rundy jesiennej.

Lepszy bilans bramkowy Jedności Boronów pozwolił tej drużynie wyprzedzić Wartę Kamieńskie Młyny i zająć fotel wicelidera. Obie ekipy wygrały swoje mecze w miniony weekend. Na przeciwległym biegunie tabeli LKS Sieraków, który zamyka zestawienie z dorobkiem trzech punktów. Oprócz naszej drużyny w dolnej strefie znajdują się jeszcze Lisów i Starcza.

Ciekawe spotkania czekają nas za tydzień. Wspomniane ekipy Jedności i Warty zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w Boronowie. Również bardzo ważny mecz rozegrają pomiędzy sobą drużyny Lisowa i Starczy. Być może skorzysta na tym LKS Sieraków, który na własnym boisku podejmować będzie piątą ekipę Płomienia Kuźnica Marianowa. Lider tabeli wyjedzie na trudne starcie do Woźnik. Interesująco zapowiada się potyczka szóstej Unii Kalety z czwartą Spartą Lubliniec

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU MRZYGŁÓD - SIERAKÓW

(wymagane logowanie w portalu FaceBook)

TUTAJ